Басейн

Плавальний басейн. У дитячому оздоровчому центрі “СПОРТІУМ” крім моря, для купання дітей є ще і плавальний басейн. Розміри басейну 25 х 10 метрів, глибина 1,10 В ньому проводяться заняття з аквааеробіки, лікувальної гімнастики, спортивні змагання і водні конкурси. Досвідчений тренер навчає хлопців плавання.

Плавальний басейн – це не тільки приємне місце проведення дозвілля, а й цілий комплекс лікувально-оздоровчих заходів. До того ж перебування в басейні, це прекрасний спосіб релаксації і відновлення життєвого тонусу. Плавальний басейн відмінно розслаблює і прекрасно тонізує весь організм.

Про користь плавання

Плавання є одним з найбільш ефективних способів зміцнення здоров’я і фізичного розвитку дитини.

Під час плавання задіяні всі основні групи м’язів і не потрібно спеціальних гімнастичних вправ, які допомагають підтримувати у формі серце і легені. Плавання також допомагає хребту і суглобам залишатися гнучкими, особливо в шиї, плечах і стегнах.

Крім того, плавання нормалізує діяльність серцево-судинної системи, зміцнює органи дихання, гартує організм і підсилює імунітет, упорядковує нерви, покращує рухливість суглобів, підвищує тонус шкіри і м’язів.

А вже скільки радісних миттєвостей доставляє дітлахам плескання в плавальному басейні і говорити не доводиться!

Історія плавальних басейнів

Перший плавальний басейн був відкритий в Бремені в 1877 році. Другим став банний комплекс в Карлсруе, будівництво якого почалося в 1873. За решту 13 років століття в Німеччині було побудовано близько 150 басейнів. Але справжнім витвором мистецтва став комплекс Goseriede в Ганновері, будівництво якого тривало 15 років. Принципи будівництва басейнів, придумані та реалізовані в Німеччині понад 100 років тому, до цих пір використовуються при будівництві сучасних басейнів.

Коментарі відсутні

Залиште Ваш коментар

4 × one =

В гору