У дитячому спортивно-оздоровчому комплексі «СПОРТІУМ» для дітей є спортивний плавальний басейн. Розміри басейну 25 х 14 метрів, глибина 1,40. У ньому проводять свої тренування плавці, вотерполісти, синхроннi плавацi. Так само проводяться заняття з аквааеробіки, спортивні змагання і водні естафети. Досвідчений тренер навчає хлопців плаванню. Щорічно проводиться всеукраїнський турнір з плавання серед юніорів та майстрів.

Плавальний басейн – це не тільки місце для тренувань, а й цілий комплекс лікувально-оздоровчих заходів. До того ж перебування у басейні, це прекрасний засіб релаксації і відновлення життєвого тонусу. Плавальний басейн відмінно розслаблює і прекрасно тонізує весь організм.

Бассейн

Про користь плавання

Плавання є одним з найбільш ефективних засобів зміцнення здоров’я і фізичного розвитку дитини.

Під час плавання задіяні всі основні групи м’язів і не потрібно спеціальних гімнастичних вправ, які допомагають підтримувати в формі серце і легені. Плавання також допомагає хребту і суглобам залишатися гнучкими, особливо в шиї, плечах і стегнах.

Крім того, плавання нормалізує діяльність серцево-судинної системи, зміцнює органи дихання, гартує організм і підсилює імунітет, упорядковує нерви, покращує рухливість суглобів, підвищує тонус шкіри і м’язів.

А про те скільки радісних миттєвостей доставляє дітлахам плавання в басейні і говорити не доводиться!

В гору