Як зібрати дитину до літнього табору

Зібрати дитину в табір на море – справа не проста. Адже цілих два тижні він буде наданий сам собі. Не забувайте про те, що якісь б речі ви не поклали, багато хто з них можуть не повернуться назад! Тому вибирайте речі дешевше, і не сподівайтеся на відповідальність дитини, адже це діти. Обов’язково напишіть СПИСОК речей – один для себе і один покладіть у валізу дитині.

Якщо вашій дитині з якихось причин необхідний прийом ліків, повідомте про це заздалегідь, приготуйте все необхідне і передайте супроводжуючому перед посадкою в автобус.

Ні в якому разі, не передавайте швидкопсувні продукти, такі як хліб, ковбасу, молочні продукти, яйця, котлети, пиріжки, приготовані улюбленою бабусею тощо. Врахуйте, в літній сезон на вулиці більш ніж + 27 С, і швидше за все ваш “смачний” бутерброд доїде до табору не в кращому його стані. Пам’ятайте, далеко не кожна дитина зможе розібратися що з зібраних вами продуктів належної якості, а що вже коштувати викинути.

Ви можете покласти дитині з собою такі продукту як: печиво, вафлі, карамель (бажано не шоколад), соки в пакетиках по 200 гр, воду в пластикових пляшках не більше 1 л. і інші не швидкопсувні продукти в невеликій кількості. Яблука, груші, банани – буквально по кілька штук, щоб дитина з’їла їх за перші 2 дні.

У нашому таборі харчування п’ятиразове, крім повного раціону в нього включені фрукти і здоба, на території працює кафе, в якому ваше чадо зможе купити собі морозиво або газовану воду, тому не перевантажуйте дитину важкими рюкзаками з продуктами, які швидше за все будуть викинуті в смітник.

Спортіум рекомендує свій перелік необхідних речей, але це не означає, що вам не треба складати власний список. Ми пропонуємо вам ознайомитися з нашою пам’яткою ДЛЯ БАТЬКІВ.
Також, нижче ви знайдете ілюстрацію з нашими рекомендаціями.

Коментарі відсутні

Залиште Ваш коментар

seven − six =

В гору